وبلاگ

آیا برای آینده یادگیری اجتماعی آماده هستید؟

blog-05
نکات ویدئویی

آیا برای آینده یادگیری اجتماعی آماده هستید؟

خواندن فقط ارتباط ایده ها از طریق نمادهای عددی است. من مطمئن نیستم که این نشان دهنده چنین زمینه مقدس برای معلمان است ، اما نشان می دهد. من شخصاً بیشتر به عادت های مطالعه ، دلایل مطالعه ، کیفیت مطالب خواندنی و غیره توجه می کنم. نمادها تغییر می کنند ، فرم ها تغییر می کنند ، رسانه تغییر می کنند. GIF و الگوهای رفتاری و زبان و کلمات اختصاری را ببینید که کلمات می شوند و کلماتی که دوباره تبدیل به استعاره می شوند. این مخاطبان شما هستند و این نمادهایی هستند که آنها به سمت آنها گرایش پیدا می کنند.

با شخصی سازی بیشتر ، دسترسی بیشتر و اتصال بیشتر ، ما باید نسلی از خوانندگان نزدیک ایجاد کنیم که توانایی کافی ندارند. بنابراین اگر ما نیستیم ، س isال این است که چرا این اتفاق نمی افتد؟ قطعات در آنجا هستند.

فناوری خواندن را بهتر می کند. دقیقاً اینجاست.

1. خوانندگان اجتماعی خوانندگان متصل هستند

از طریق برنامه های دارای های اجتماعی ، خوانندگان می توانند از طریق متن متصل شوند. گروه های مطالعه ، مسابقه های خواندن ، دلایل مطالعه ، پیشنهادات کتاب ، ایجاد اعتبار اجتماعی برای روند مطالعه و موارد دیگر در صورت امکان خواندن ، حداقل در برخی از سطوح ، عملی اجتماعی است.

نه ، ما همیشه “لازم نیست که به هم متصل شویم.” با این حال این شرایط یا شرایطی نیست. می توانیم با کتاب خود تنها باشیم و سپس واکنش خود را نسبت به کتاب معاشرت کنیم. ما می توانیم برای یک کتاب ایده بگیریم و سپس برای خواندن تنها باشیم ، سپس بعد از آن دوباره معاشرت می کنیم. ما می توانیم یک ایده را “اجتماعی” کنیم و برای فصل خاصی از یک کتاب دانش پس زمینه کسب کنیم ، سپس به تنهایی بخوانیم و بعداً “معاشرت” نکنیم. نکته این است که ، ما می توانیم انتخاب کنیم که چه کسی ، چه وقت و چگونه با او معاشرت نکنیم.

ما حق انتخاب داریم.

2. الگوریتم های یادگیری انطباقی می توانند منجر به شخصی سازی شوند

با الگوریتم های یادگیری تطبیقی ​​، خوانندگان می توانند سرعت ، تنوع ، پیچیدگی و فرم مطالب خواندن خود را فوراً شخصی کنند.

3. افزایش دسترسی و انتخاب

از طریق ویترین فروشگاه های دیجیتال ، کتاب های الکترونیکی رایگان ، خوراک های RSS ، مجلات اجتماعی و موارد دیگر ، هرگز زمانی نبوده است که دانشجویان محتوای بیشتری در نوک انگشتان خود داشته باشند. مانند این کتاب با استفاده از eReader مانند کیندل یا iBooks استفاده می شود؟ در اینجا 25 مورد درست مثل آن آورده شده است.

همچنین ، در اینجا 10 نویسنده دیگر وجود دارد که کسانی که این کتاب را دوست داشتند نیز آنها را دوست داشتند.

و در اینجا 750 بررسی وجود دارد که می توانید از طریق غربال کردن ، احساسات دیگران را دریافت کنید. و لطفاً ، نمونه رایگان هر کتابی را که می خواهید بارگیری کنید.

و انتشار آن از همیشه آسان تر است ، بنابراین گرچه این بدان معناست که زباله های بیشتری در آنجا وجود دارد ، اما تنوع بیشتری نیز وجود دارد. داستانهای خارق العاده منفجر شده است. اگر نمی توانید چیزی را که دوست دارید پیدا کنید ، سعی نمی کنید.

4- فناوری می تواند حواس شما را پرت کند ، فناوری می تواند تمرکز کند

این فناوری می تواند به خوانندگان اجازه دهد متن ها را حاشیه نویسی کرده و یادداشت ها را به اشتراک بگذارند ، که از نظر جسمی تعاملی و “اجتماعی” است. همچنین برنامه هایی وجود دارد – به عنوان مثال برنامه های سر و صدای سفید – که می توانند حواس او را پرت کنند کلاس و موارد دیگر. قبل از اینکه فناوری را به دلیل “پرت کردن حواس” به دانشجویان سرزنش کنید ، مطمئن شوید که در مورد میزان تمرکز آنها بدون فن آوری با خود صادق هستید.

5- فناوری یادگیری را آسان می کند

بگذارید خواندن را به سه دسته جداگانه تقسیم کنیم: قبل از خواندن ، هنگام خواندن و بعد از خواندن.

در هر یک از این زمان ها ، خوانندگان نیازهای متفاوتی دارند.

قبل از خواندن: یک خواننده جوان که داستانی را در یک فرهنگ متفاوت شروع می کند ممکن است از تماشای یک ویدیوی YouTube درباره آن فرهنگ یا خواندن یک مرور کلی سریع در مورد آن بهره مند شود.

در حین خواندن: یک دانش آموز دبیرستانی که شعر می خواند ممکن است بخواهد کنایات ادبی موجود در آن شعر را در گوگل درک کند تا درک بهتری از آنچه می خواند درک کند.

پس از خواندن: یک دانشجوی دکترا ممکن است بخواهد مطالعات قبلی نویسندگان آن مطالعه را بررسی کند تا ادعاهای مطرح شده را ارزیابی کند یا برای کسب اطلاعات بیشتر برخی از داده های دیگر را که در این مطالعه یافت شده پیگیری کند.

نکته این است که فناوری (به خوبی استفاده می شود) “ایجاد حس” را بهبود می بخشد. نه ، کاملاً ضروری نیست به همان روشی که برای رانندگی به هنری کانتی ، کنتاکی نیازی به رانندگی با ماشین ندارم. اگر بخواهم می توانم راه بروم – و راه رفتن فوایدی دارد. ماشین ها “برتر” نیستند. اما به دلیل این فناوری ، من این فرصت را دارم.

6. تجزیه و تحلیل می تواند مکانیک خواندن را شخصی کند

به خوبی می توان تجزیه و تحلیل را برای عمل خواندن تجزیه و تحلیل کرد – زمان صرف مطالعه ، اینکه چند بار خوانندگان روی کلمات خاصی کلیک می کنند ، و غیره. من می دانم که این مبهم است. من متخصص خواندن یا توسعه دهنده برنامه نیستم. نکته این است که می توان از داده ها برای نگه داشتن همه خوانندگان در “نقطه سواد باسواد” ، حمایت از خوانندگان پرتلاش ، به چالش کشیدن خوانندگان پیشرفته و ارائه انتخاب به خوانندگان سطح بالا استفاده کرد.

7. متن ها می توانند بلافاصله سطح خود را تنظیم کنند

داده ها را از شماره 6 بگیرید و یک ترکیب قدرتمند دارید. این بدان معناست که ساختار جمله ، جمله ، صدای واژگان و غیره پیچیده تر یا پیچیده تر است. بسترهای نرم افزاری مانند Epic reader و news-o-matic مطابقت خواننده با سطح متن را آسان می کند ، همچنین انواع برنامه ها و برنامه های دسک تاپ.

و با استفاده از برنامه های eReader ، دانش آموزان می توانند یک کلمه را لمس کنند و بلافاصله تعریف کنند. نه اینکه آنها لزوماً این کار را خواهند کرد ، توجه داشته باشید – خواندن نزدیک هنوز هم یک امر اراده است. اما آنها می توانند

8. سرعت خواندن بیشتر “قابل مشاهده” است

با برنامه هایی که امکان استفاده از کلمات بینایی را فراهم می کنند ، دیگران صریحاً برای افزایش سرعت خواندن ایجاد می کنند و برخی دیگر که زمان صرف مطالعه ، کلمات خوانده شده در دقیقه و موارد دیگر را اندازه می گیرند ، بیش از هر زمان دیگر سرعت خواندن قابل مشاهده است و سرعت بالاتر خواندن به طور کلی به معنای افزایش درک مطلب.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
 • تصویر
 • شناسۀ محصول
 • امتیاز
 • قيمت
 • موجودی
 • دسترسی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیح
 • محتوا
 • وزن
 • اندازه
 • اطلاعات اضافی
 • نویسنده
 • قسمت
 • زبان
برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
مقایسه